Osnovna škola Vrbani

Priloženi dokumenti:
Jelovnik 3-12-6-12.doc

« Prosinac 2019 »

Ograničavaju li ti roditelji pristup internetu?

KORISNE POVEZNICE

Ispis statistike od 2. 10. 2017.

DAN MJESNOG ODBORA VRBANI (subota, 21.9.2019.)
Autor: Magdalena Babić, 24. 9. 2019.

Kao i svake godine, drugog vikenda u mjesecu rujnu, prikladnim programom u našem naselju obilježava se Dan Mjesnog odbora Vrbani, u organizaciji Vijeća Mjesnog odbora Vrbani, Vijeća Gradske četvrti Trešnjevka Jug i Centra za kulturu Trešnjevka.

Za kulturno-zabavni dio programa zaduženi su djelatnici Osnovne škole Vrbani, a za sportski dio profesori i osoblje Osnovne škole Alojzija Stepinca. Važno je spomenuti da je jedan od najizdašnijih sponzora sportskih susreta Wustenrot banka.

Na ovogodišnjim, šestim sportskim susretima učenici naše škole, OŠ Vrbani, ukupni su pobjednici rezultatom 3:2 nad svojim vršnjacima iz OŠ Alojzija Stepinca.

Pobijedili su u tri discipline: stolnom tenisu (Matković, Pravdić, Benko, Jelić), atletici (Mijatović, Škrgatić, Galić, Zrilić) te graničaru (Samac, Benko, Matko, Bazijanec, Đopa, Ancić, Zeba, Milas, Sinković, Eldić, Keča), a malo sreće nedostajalo je da pobijede i u futsalu (Lukač, Ružić, Srpak, Jurilj, Babić, Zidar, Ljubić, Tolić). U igri „I vi, profesore“ bolji je bio domaćin, no rezultat je bio već odlučen.

Nagrade, pehare, kao i veliki prijelazni pehar, učenicima je dodijelio proslavljeni zlatni olimpijac, vaterpolist Tomislav Paškvalin.

Zahvaljujemo svim našim učenicima i njihovim voditeljima: učiteljicama Jasminki Kokolić Golubić, Ireni Čižmar i Višnji Križ te ravnatelju Mislavu Batarelu, koji su ih bodrili tijekom svih susreta. Svakako treba spomenuti i učitelja TZK-a Branka Razuma koji je i pripremio natjecatelje.

U kulturno-zabavnom programu na pozornici u velikoj dvorani OŠ Vrbani sudjelovao je mali zbor Škole, učenice Tea Hladnik i Ana Šprajc (vokalno-plesna točka) i Petra Bokun (gluma). Glazbeno-scenski program kojim se naša Škola predstavila priredila je učiteljica Irena Trbušić.

Izvještaj napisala: Jasminka Kokolić Golubić