Datum objave: 27. siječnja 2026.
Kategorija: Nekategorizirano

Veslanje na ergometar

Učenici naše škole nastupili su na prvenstvu Grada Zagreba u veslanju na ergometar. Natjecanje je održano u veslačkom domu na Jarunu. Nastupili smo u mješovitoj konkurenciji.
Prošle godine u muškoj konkurenciji osvojili smo zlatno odličje ,a ove godine sastavili smo mješovitu ekipu(muško-žensku), i ostvarili vrlo dobro četvrto mjesto u Gradu Zagrebu.
Treba napomenuti da je u ekipi samo jedan veslač ,a ostali članovi ekipe su u drugim sportovima, i samo su nekoliko puta bili  za ergometrom. Čestitam cijeloj ekipi koja je velikom voljom i htijenjem predstavljala našu školu bez obzira na sve probleme tijekom natjecanja.
Ekipa škole : Vida Burgund ; Maja Malijan ; Lovro Stevanović ; Lucas K. Lastavec i rezerve :Filip Samardžić, te Matej Primorac. Voditelj ekipe je Branko Razum , prof.

Pročitajte još

Dženna Nanić osvojila nagradu Oskar znanja

Dženna Nanić osvojila nagradu Oskar znanja

Učenica 6. d razreda naše škole, Dženna Nanić, osvojila je 1. mjesto na Državnom natjecanju iz Islamskog vjeronauka te je za svoj uspjeh nagrađena priznanjem Oskar znanja. Nagrada Oskar znanja najprestižnije je priznanje u sustavu odgoja i obrazovanja Republike...

Sportski dan

Sportski dan

U ponedjeljak 8. lipnja učenici naše škole su, zajedno sa svojim učiteljima, sudjelovali na Danu sporta. Na školskom igralištu natjecali su se u nogometu, košarci, odbojci, badmintonu, stolnom tenisu, kuglanju i trčanju, a program je završio natjecanjem u povlačenju...

Skip to content